Blog powstał 13.08.2010r.
...teksty i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa. Uszanuj moje prawa do nich (ustawa z dnia 4. lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Zdjęcia z innych źródeł są opatrzone odpowiednią adnotacją...

----------- Translate ----------

09 lutego 2012

...bransoletka i etui...

Witam w ten dość mroźny dzień. Mimo, że zimo to cieszy mnie słońce od samego rana. 

Na początku DZIĘKUJĘ Wam Wszystkim za miłe komentarze pod ostatnim postem. Naprawdę dodają mi skrzydeł i opuszcza mnie zwątpienie, że to co robię nie ma sensu.

Odpowiadając na pytanie, które się powtarzało odnośnie zużycia włóczki na sukienkę. Sukienka była wykonana na osobę o rozmiarze 38, ale na 36 też jest ok. Miała długość około 80.cm i zużyłam na nią równo 5 motków włóczki. 

Tak na przyszłość: jeśli zadajecie jakieś pytania, to zajrzyjcie ponownie na komentarze, ja staram się bezpośrednio pod komentarzem umieszczać odpowiedź, tak jest szybciej i wygodniej:-)


Dość długo się nie odzywałam, ale to nie znaczy, że nic nie dziergam. Na blogu staram się zamieszczać rzeczy, których jeszcze nie pokazywałam i nie chcę zanudzać Was czymś, co już prezentowałam wcześniej. Ze względu na zimową porę, dziergam ciągle rękawiczki i golfiaki obszerne, ale czasem zdarzają się zamówienia, które mnie odrywają od tej monotonii.


Tak było i tym razem: bransoletka i etui na telefon.


W poczekalni postów czeka zupełnie z innej beczki rzecz. Mam nadzieję, że niedługo znajdę czas by ładnie ją obfotografować.

Dziękuję Wam za odwiedziny. Do miłego:-) 

6 komentarzy:

...dziękuję za komentarz...

Komentarz pojawi się po moderacji, dzięki czemu mam pewność, że każdy został przeczytany.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...