Blog powstał 13.08.2010r.
...teksty i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa. Uszanuj moje prawa do nich (ustawa z dnia 4. lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Zdjęcia z innych źródeł są opatrzone odpowiednią adnotacją...

----------- Translate ----------

28 sierpnia 2010

...historia pewnego golfiaka...

Kiedyś bardzo nie lubiłam nosić zimą szalików, więc ciągle chodziłam w swetrach z golfem. Niestety nie wszędzie można ubrać się w taki golf, więc wyrzuciłam z niego sweter i tak powstało coś, co nazwałam " golfiakiem". Na początku robiłam takie lekko tęczowe:

...tęczowe...

Golfiak jest wykonany na drutach, bezszwowy, jest wygodny, szybki do założenia i można dziergać przeróżne wzory i kolory. Mężczyźni, jaki się później okazało, również go sobie upodobali. 

...z kwiatkiem...
...z wzorem warkocza...
...pasiaste...

Jak zaczęłam zaglądać na różne strony "szydełkowo-drutowe", to okazało się, że nie tylko ja wpadłam na taki pomysł.

2 komentarze:

  1. Jej, wpadłam kiedyś na taki pomysł, ale nie miałam odwagi go zrealizować. Myślałam: nie, to będzie jakoś dziwnie wyglądać, nikt takiego golfa nie nosi. A tu patrzę- a jednak, myliłam się! Bardzo mnie to cieszy, teraz na pewno się zbiorę i zrealizuję dawny zamiar :-)
    Dziękuję za inspirację i pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

...dziękuję za komentarz...

Komentarz pojawi się po moderacji, dzięki czemu mam pewność, że każdy został przeczytany.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...