Blog powstał 13.08.2010r.
...teksty i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa. Uszanuj moje prawa do nich (ustawa z dnia 4. lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Zdjęcia z innych źródeł są opatrzone odpowiednią adnotacją...

----------- Translate ----------

16 grudnia 2010

...wielobarwnie...

Ukończyłam kolorowy komplet składający się z czapki z uszkami, golfiaka midi oraz rękawiczek z klapką. Trochę było trudności z czapką, bo zazwyczaj coś robię albo na drutach albo szydełkiem, a tutaj musiałam obie techniki połączyć.  Na dodatek musiałam zrobić sztywniejsze uszka. Zrobiłam je podwójną nitką, trochę się przy tym wahałam czy nie będzie zbyt dużej różnicy w fakturze czapki, ale wyszło zadowalająco. I kolory ładnie  ze sobą współgrają. 

...czapka z uszkami...
...golfiak midi...
...bezpalczatki z klapką...

Jeszcze tylko trzy zamówienia i robię sobie wolne aż do Nowego Roku... Chciałabym już na dobre zająć się przygotowaniami świątecznymi. Ale... W tym roku jedziemy do rodziny (prawie 400km) i nie jestem chyba z tego zadowolona, bo z dwójką dzieci przy takiej pogodzie i warunkach na drogach podróż będzie trudna. Poza tym zdrowie nie za bardzo dopisuje. W związku z wyjazdem i Świętami poza domem, nie wiem co mam przygotowywać i za co się zabrać. Wiem, że na pewno ubiorę choinkę i to będzie środa. Dla mnie dziwna pora, bo choinkę zawsze ubierano w moim domu rodzinnym w Wigilię i tego się trzymam do tej pory. Na pewno upiekę jakieś kruche ciasteczka, makowiec i keks, czyli coś co w długiej podróży przetrwa. A co poza tym? Nie wiem... ale jest jeszcze trochę czasu by coś wymyślić.

Pozdrawiam Wszystkich w ten gorący czas przedświąteczny!

3 komentarze:

 1. Zadroszczę tak zdolnych rączek, dla mnie włóczkowe wytwory to czarna magia. Ale moze kiedyś i tą dziedzinę opanuję :)

  Pozdrawiam cieplutko i Wsołych Świąt życzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam tutaj przypadkiem ale zostanę dłużej .......jeśli oczywiście można. Czapka i reszta super taka optymistyczna, piękna ta zieleń

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Nowego Gościa!
  Zapraszam oczywiście, jest mi bardzo miło.Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

...dziękuję za komentarz...

Komentarz pojawi się po moderacji, dzięki czemu mam pewność, że każdy został przeczytany.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...