Blog powstał 13.08.2010r.
...teksty i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są mojego autorstwa. Uszanuj moje prawa do nich (ustawa z dnia 4. lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Zdjęcia z innych źródeł są opatrzone odpowiednią adnotacją...

----------- Translate ----------

09 września 2011

...poduszek ciąg dalszy...

Witajcie!
Na początek dziękuję Wam za informacje dotyczące Clematis. Wiedziałam, że można na Was liczyć. Mam nadzieję, że uda mi się ugościć tę roślinę na moim balkonie.

Ukończyłam poduszki z monogramami, które wyhaftowane czekały na szycie. Wspominałam o nich w wakacyjnych obietnicach (klik), jeszcze kilka planów jest do zrealizowania, ale nie wiem czy teraz znajdę na to czas. Może jeszcze jakieś poduszki, ale torebek chyba nie da mi się ruszyć.


Dodatkowo wyhaftowałam, takimi samymi nićmi, zawieszkę lawendową. Mam sporo lawendy i muszę coś z nią zrobić. Ciągle pracuję na woreczkami i zawieszkami, więc kilka następnych postów będzie im poświęconych.


A propos haftu, czy haftowanie cieniowanymi nićmi rządzi się jakimiś szczególnymi prawami, czy haftuje się "jak leci"? Zupełnie nie mam doświadczenia w tych sprawach.

U mnie jesiennie. Niestety nie ciepło, bo taką jesień lubię. Nie ma w powietrzu jesiennego zapachu ciepła i suszonych liści, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie słonecznie. 

Pozdrawiam!

11 komentarzy:

 1. Poduszki wyglądają fantastycznie, zawieszka wydaje się taka subtelna, super. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy hafcie cieniowaną muliną pilnowałam, aby kolory łagodnie przechodziły, tzn. nie rozpoczynałam bardzo ciemną nitką, tam gdzie skończyłam bardzo jasną, no ale specjalistka w xxx nie jestem ;-)
  Pozdrawiam i podziwiam cudne zawieszki

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne hafty, podziwiam zwłaszcza poduszki!! A co do cieniowanych mulin to robię dokładnie tak, jak napisała Janola, tzn. pilnuję "łagodnego" przechodzenia kolorów tam, gdzie kończy się jedna nitka, a zaczyna druga, dokładnie tak samo, jak przy robieniu na drutach czy na szydełku :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hafciki wyszly rewelacyjnie i poduchy pieknie sie prezentują.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. hello,

  lovely stitching great letters.Lovly colors with and red.


  hugs Conny

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem zachwycona Twoim blogiem - wszystko mi się podoba i Twoje wyroby i sposób w jaki je prezentujesz! Piszę tu pod ostatnim postem, bo inaczej musiałabym zostawiać swoje ochy i achy pod każdym wpisem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdolna dziewczyno!
  Sliczne rzeczy robisz, piekne zawieszki. Niestety nie umiem Ci pomoc jesli chodzi o nitke. Widze, ze nie tylko robist na drutach ale tez wyszywasz. :)

  Pozdrawiam
  Dagi

  OdpowiedzUsuń
 8. Janola, Sabina:
  czyli tak jak podpowiadała mi intuicja, trzeba pilnować łagodnego przejścia kolorów.
  Dziękuję za przemiłe komentarze. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne poduszki zrobiłaś cudne

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne poduszki z monogramami:)

  OdpowiedzUsuń

...dziękuję za komentarz...

Komentarz pojawi się po moderacji, dzięki czemu mam pewność, że każdy został przeczytany.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...